Nasza Firma

Od momentu powstania firmy w roku 2009 staramy się tworzyć takie rozwiązania biznesowe i technologiczne, aby zaspokajać potrzeby klientów w zakresie wysokiej jakości usług zarządzania procesami budowy i serwisu technicznego stacji paliw.


Podstawowy zakres działalności naszej firmy to szeroko pojęte wykonawstwo robót budowlano-instalacyjnych i opieka serwisowa stacji paliw wraz z przyległą infrastrukturą.

W swoim działaniu wspieramy się kadrą inżynierską z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży petrochemicznej oraz wysoko wykwalifikowanymi pracownikami technicznymi z łatwością poruszającymi się w tematyce serwisu dystrybutorów paliw i LPG, systemów pomiarowych oraz funkcjonowania myjni samochodowych.

Naszym priorytetem jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na każdym etapie prac a także pełna świadomość wysokich wymagań i podwyższonego ryzyka związanego z miejscem wykonywania naszej działalności.

Od samego początku pracujemy dla bardzo wymagających klientów, którymi są międzynarodowe koncerny z branży paliwowej (między innymi PKN Orlen, BP , Shell, Statoil) oraz na rzecz wielu klientów indywidualnych. Ta wieloletnia współpraca potwierdza nasz profesjonalizm i jest najlepszą z możliwych pozytywną weryfikacją naszych działań

Nasi najważniejsi usługobiorcy (alfabetycznie):
Kluczowi partnerzy:

Wdrożony System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy spełnia wymagania normy PN–ISO 45001:2018-06. Posiadamy Certyfikat wydany przez Isocert – autoryzowanego audytora zatwierdzonego przez Polski System Akredytacji. Zobacz certyfikat.

Kontakt

Petrobit Sp. z o. o.
ul. Pukowca 15
40-847 Katowice, Polska
tel. +48 (32) 205 95 50

NIP 8411684530

nr VAT EU: PL 8411684530

Działamy zgodnie z normą

PN-ISO 45001:2018-06

Napisz do nas

2008-2020 © Copyright by petrobit.pl 

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie

Twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.