top of page

Nasza Firma

Od momentu powstania firmy w roku 2009 staramy się tworzyć takie rozwiązania biznesowe i technologiczne, aby zaspokajać potrzeby klientów w zakresie wysokiej jakości usług zarządzania procesami budowy i serwisu technicznego stacji paliw.


Podstawowy zakres działalności naszej firmy to szeroko pojęte wykonawstwo robót budowlano-instalacyjnych i opieka serwisowa stacji paliw wraz z przyległą infrastrukturą.

W swoim działaniu wspieramy się kadrą inżynierską z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży petrochemicznej oraz wysoko wykwalifikowanymi pracownikami technicznymi z łatwością poruszającymi się w tematyce serwisu dystrybutorów paliw i LPG, systemów pomiarowych oraz funkcjonowania myjni samochodowych.

Naszym priorytetem jest przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na każdym etapie prac a także pełna świadomość wysokich wymagań i podwyższonego ryzyka związanego z miejscem wykonywania naszej działalności.

Od samego początku pracujemy dla bardzo wymagających klientów, którymi są międzynarodowe koncerny z branży paliwowej (między innymi PKN Orlen, BP , Shell, Statoil) oraz na rzecz wielu klientów indywidualnych. Ta wieloletnia współpraca potwierdza nasz profesjonalizm i jest najlepszą z możliwych pozytywną weryfikacją naszych działań

biuro_petro.png
Nasi najważniejsi usługobiorcy (alfabetycznie):
l_bp.gif
l_orlen.gif
l_shell.gif
Kluczowi partnerzy:
l_dezidata.gif
l_kingspan.gif
l_tokheim.png
l_washtec.gif
iso.png

Wdrożony System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy spełnia wymagania normy PN–ISO 45001:2018-06. Posiadamy Certyfikat wydany przez Isocert – autoryzowanego audytora zatwierdzonego przez Polski System Akredytacji. Zobacz certyfikat.

bottom of page