top of page

Strefa usług

Usługi serwisowe

 

Oferujemy obsługę serwisową na całym obszarze Polski w oparciu o punkty serwisowe od Rzeszowa po Gdańsk. System obsługi serwisowej dopasowujemy do potrzeb klienta – może to być zryczałtowana opłata miesięczna, lub serwis na wezwanie, rozliczany każdorazowo po wykonaniu pracy.

Siedziba firmy znajduje się w Katowicach, dysponujemy w pełni wyposażoną centralą dyspozytorską z 5 liniami telefonicznym i szybkim łączem internetowym, z której możemy kierować pracą naszych serwisantów.

Nasz własny autorski program do obsługi serwisu pozwala na szczegółowy nadzór nad całym procesem serwisowym począwszy od automatycznej rejestracji zgłoszenia od klienta, poprzez przekazanie zgłoszenia do odpowiedniego serwisanta, na rejestracji potwierdzenia wykonania usługi bezpośrednio w systemie komputerowym kończąc.

Nasze rozwiązania w tym zakresie:


 - zwiększają efektywność obsługi technicznej,
 - umożliwiają obniżenie kosztów serwisu technicznego,
 - usprawniają komunikację i proces decyzyjny w sprawach technicznych i budżetowych.


Dzięki takim rozwiązaniom dysponujemy na bieżąco informacjami o statusie wszystkich zgłoszonych do nas awarii i jesteśmy w stanie reagować odpowiednio do sytuacji.

Na życzenie klientów przygotowujemy okresowe raporty zawierające np. dane dotyczące awaryjności sprzętu, kosztów materiałów, lub czasów przestoju urządzeń. Jesteśmy w stanie wygenerować raporty indywidualnie dla każdego klienta. Wystarczy przedstawić nam swoje oczekiwania przy podpisywaniu umowy o współpracy. Dopasujemy wtedy rodzaj danych, które będą zbierane dla danego klienta.

Mając na uwadze interes Klienta ubezpieczyliśmy naszą działalność u renomowanego ubezpieczyciela polisą OC obejmującą m. innymi szkody w środowisku naturalnym oraz ubezpieczenie dla przedsiębiorstw budowlanych z regresem na podwykonawców.

Serwis myjni


Oferujemy sprzedaż, obsługę serwisową gwarancyjną i pogwarancyjną myjni automatycznych ręcznych i portalowych firmy Washtec (działających m. in. w koncernach Orlen, BP, Shell i wielu innych). Dysponujemy magazynem oryginalnych części producenta. Długoletnie doświadczenie naszych pracowników w zakresie obsługi serwisowej maszyn myjących poparte regularnymi szkoleniami u producenta, pozwalają nam oferować naszym klientom obsługę serwisową na najwyższym poziomie profesjonalnym.

Dzięki licznym punktom serwisowym obsługujemy urządzenia zainstalowane na obszarze całego kraju.

 

Serwis dystrybutorów

Serwisujemy dystrybutory paliwowe i LPG takich producentów jak:
Gilbarco / Salzkotten, Dresser, Scheidt & Bachmann, Adast, MM Petro, Nuovo Pignone.

Wykonujemy kalibracje przepływomierzy, przygotowujemy dystrybutory do legalizacji GUM. Regenerujemy pompy paliwowe i VRS. Sprawdzamy sprawność instalacji odsysania oparów (VRS). Wykonujemy pomiary rezystancji węży paliwowych.


Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi do większości modeli dystrybutorów na rynku.

Serwis systemów automatyki

Oferujemy obsługę serwisową systemów kasowych stacji paliw, automatów do tankowania firmy Hectronic, komputerów kasowych z peryferiami, drukarek fiskalnych UPOS i ELZAB, oraz serwis systemów automatycznego pomiaru poziomu paliwa w zbiornikach magazynowych, systemów monitoringu szczelności zbiorników i rurociągów paliwowych i LPG.

Wykonujemy przeglądy okresowe i naprawy doraźne na wezwanie. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, nasi serwisanci posiadają autoryzacje wiodących producentów sprzętu, między innymi Veeder Root, Petro-Vend i Fafnir.


 

stacja1.jpg
rury1.jpg
rury2.jpg
Usługi instalacyjno-budowlane

 

Instalacje paliwowe i LPG


Wykonujemy instalacje technologiczne na stacjach paliw z rur stalowych i z tworzyw sztucznych. Modernizujemy istniejące instalacje i zbiorniki w zakresie zgodnym z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki z 21 listopada 2005 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać bazy i stacje paliw płynnych, rurociągi przesyłowe dalekosiężne służące do transportu ropy naftowej i produktów naftowych i ich usytuowanie.

Instalujemy systemy monitoringu poziomu paliwa w zbiornikach magazynowych, oraz systemy monitoringu szczelności rur i zbiorników, posiadamy autoryzacje wiodących producentów tego typu urządzeń.


Wykonujemy instalacje ochrony katodowej zbiorników paliwowych.

Przeprowadzamy przeglądy instalacji elektrycznych i odgromowych na stacjach paliw.
Współpracujemy z biurami projektowymi specjalizującymi się w projektowaniu stacji paliw.
Nasi monterzy posiadają uprawnienia do montażu instalacji Environ, KPS, UPP i BRUGG.

bottom of page