top of page

Myjnie samochodowe

     Spółka Petrobit świadczy usługi sprzedaży, montażu i serwisu myjni automatycznych. Od 2009 r. pracujemy jako autoryzowane przedstawicielstwo i serwis na Polskę wiodącego producenta myjni - firmy WashTec Cleaning Technology.

 

Ta niemiecka firma powstała z fuzji dwóch kluczowych producentów myjni samochodowych - Wesumat i California Kleindienst - jest wiodącą firmą w swoim segmencie z udziałem w rynku na poziomie 30% (świat) i 50% (Europa). Posiada pięćdziesięcioletnie doświadczenie służące za wzór w projektowaniu, produkcji, sprzedaży oraz serwisie myjni. Wszystkie oferowane urządzenia posiadają Certyfikat EN ISO 9001, 14001.

 

W Polsce zamontowaliśmy już ponad 150 takich urządzeń a ich solidność i wysoką jakość doceniły koncerny takie jak BP, PKN Orlen, Shell oraz wielu klientów indywidualnych.

Oferowane przez nas modele odzwierciedlają wszystkie segmenty obecne współcześnie na rynku myjni: ze względu na zasadę działania i budowę - myjnie bramowe (portalowe), tunelowe, bezdotykowe. Ze względu na przeznaczenie – myjnie dla pojazdów osobowych i ciężarowych czy też hobbystyczne. Wszystko to jest uzupełnione wysoko - wydajnymi urządzeniami do odzysku wody oraz pełną gamą bardzo skutecznych środków eksploatacyjnych.

 

Wiele analiz i publikacji pokazuje, że myjnia samochodowa jest doskonałym uzupełnieniem działalności stacji paliw albo samodzielną inwestycją. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani budową myjni, kosztami, sposobami finansowania a przede wszystkim możliwościami współczesnych urządzeń – prosimy o kontakt z nami.

logo_WT.png
WTreczna.jpg
WTall.jpg
bottom of page