Myjnie samochodowe

     Spółka Petrobit świadczy usługi sprzedaży, montażu i serwisu myjni automatycznych. Od 2009 r. pracujemy jako autoryzowane przedstawicielstwo i serwis na Polskę wiodącego producenta myjni - firmy WashTec Cleaning Technology.

 

Ta niemiecka firma powstała z fuzji dwóch kluczowych producentów myjni samochodowych - Wesumat i California Kleindienst - jest wiodącą firmą w swoim segmencie z udziałem w rynku na poziomie 30% (świat) i 50% (Europa). Posiada pięćdziesięcioletnie doświadczenie służące za wzór w projektowaniu, produkcji, sprzedaży oraz serwisie myjni. Wszystkie oferowane urządzenia posiadają Certyfikat EN ISO 9001, 14001.

 

W Polsce zamontowaliśmy już ponad 150 takich urządzeń a ich solidność i wysoką jakość doceniły koncerny takie jak BP, PKN Orlen, Shell oraz wielu klientów indywidualnych.

Oferowane przez nas modele odzwierciedlają wszystkie segmenty obecne współcześnie na rynku myjni: ze względu na zasadę działania i budowę - myjnie bramowe (portalowe), tunelowe, bezdotykowe. Ze względu na przeznaczenie – myjnie dla pojazdów osobowych i ciężarowych czy też hobbystyczne. Wszystko to jest uzupełnione wysoko - wydajnymi urządzeniami do odzysku wody oraz pełną gamą bardzo skutecznych środków eksploatacyjnych.

 

Wiele analiz i publikacji pokazuje, że myjnia samochodowa jest doskonałym uzupełnieniem działalności stacji paliw albo samodzielną inwestycją. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani budową myjni, kosztami, sposobami finansowania a przede wszystkim możliwościami współczesnych urządzeń – prosimy o kontakt z nami.

Kontakt

Petrobit Sp. z o. o.
ul. Pukowca 15
40-847 Katowice, Polska
tel. +48 (32) 205 95 50

NIP 8411684530

nr VAT EU: PL 8411684530

Działamy zgodnie z normą

PN-ISO 45001:2018-06

Napisz do nas

2008-2020 © Copyright by petrobit.pl 

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystamy z plików cookies i umożliwiamy zamieszczanie ich osobom trzecim. Pliki cookie pozwalają na poznanie

Twoich preferencji na podstawie zachowań w serwisie. Uznajemy, że jeżeli kontynuujesz korzystanie z serwisu, wyrażasz na to zgodę.